Mohutné demonstrace na podporu Viktora Orbána v Budapešti

Desítky tisíc Maďarů přišly včera podpořit politiku vládnoucí strany Fidesz a premiéra Viktora Orbána. Solidaritu s Maďary přijelo vyjádřit i tisíce přívrženců polské strany Právo a Spravedlnost (PiS). Obě strany spojuje odpor vůči kolonizační politice Bruselu a záměru osídlit země střední a východní Evropy imigranty z Afriky a Blízkého východu.

Obrazy, které nám Český Tlampač (ČT) neukáže: desetitisícové davy občanů, nesoucích hrdě své národní barvy, se včera valily ulicemi maďarského hlavního města. Občané přišli, aby se účastnili jednak oslav 170 výročí povstání Maďarů proti vídeňské vládě v roce 1848, ale rovněž, aby vyjádřili podporu premiéru Maďarska Viktoru Orbánovi. Jeho politika je už delší čas trnem v oku nikým nevolených bruselských elit, které od svých novodobých poddaných vyžadují naprostou poslušnost, hraničí až s tupou odevzdaností. Se stejnou odevzdaností by podle představ eurounijní centrály v Bruselu měli dnes občané střední Evropy přihlížet tomu, jak je dáváno v plen tisícileté dědictví jejich otců, jak je jejich rodná země rychle obsazována těmi, kdo si nejdříve rozvrátili svůj domov v dalekých zemích, aby se pak i se svými problémy přelili do Evropy.

Demonstrace na podporu Viktora Orbána. Zdroj: fob

Viktor Orbán je, vedle polského předsedy strany PiS  Jarosława Kaczyńského, asi jediným lídrem v Evropě, který dnes důsledně brání hodnoty evropské civilizace proti soustředěnému náporu neomarxistických struktur, jež v současné době ovládají celou Evropskou unii a jejichž cílem je postupná přeměna Starého kontinentu v jakousi globalizovanou břečku bez chuti a zápachu.

Protože Český Tlampač (ČT) svým koncesionářům odpovídající informace o dění v Maďarsku nepřinesl, podívejme se aspoň, jak o demonstraci na podporu Viktora Orbána včera informovala veřejnoprávní televize našich východních sousedů RTVS:

 

Nezávislé noviny, RTVS

Náhledové foto: Viktor Orbán během výroční slavnosti revolučního roku 1848. Zdroj: fob