Cestováním za vyšší porodnost

14. 5. 2017 – Praha

Originální způsob, jak podpořit upadající demografický vývoj v zemi, zvolila jedna cestovní kancelář na Slovensku. Každý, kdo si během její mimořádné květnové akce zakoupí zájezd a během zájezdu otěhotní, dostane po narození dítěte nazpět celou částku, kterou za zájezd zaplatila její „ženská polovička“.

Cestovní kancelář slovenské dvojice chtivé potomka láká na nadstandardní pobídky, včetně pětihvězdičkových hotelů. Dítě zrozené z této akce bude mít také už předem zajištěno, že v budoucnu může požívat výhod plynoucích z tzv. platinového členství.

Pro splnění té nejdůležitější podmínky, kterou musí klient splnit, aby výhodnou cenu dostal, tedy, že partnerka musí během zájezdu otěhotnět, jsou ovšem ze strany cestovky zajištěny veškeré náležitosti. Budoucí rodiče si tak mohou užívat snídani donášenou hotelovou obsluhou až do velké manželské postele, v ceně je bohatý zážitkový program, a zřejmě pro inspiraci i kniha kamasútry.

To, že všechny podmínky akčního programu byly správně dodrženy, garantuje ze strany cestovní kanceláře předem vybraný gynekolog, který gravidní ženě vydá potvrzení, že k otěhotnění došlo „s vysokou pravděpodobností“ v průběhu zájezdu.

Takže, milé dámy a pánové, cestujte a množte se!

Nezávislé noviny